ثبت نام دوره کوچینگ مدیران عامل فاندامنتال به زودی آغاز می شود.
0

کوچینگ مدیران عامل

کوچینگ مدیران عامل

کوچ مدیر عامل چه کاری انجام می دهد؟

کار کوچ مدیرعامل شبیه کوچ اجرایی یا رهبری است، اما مسئولیت کوچینگ مدیران عامل بیشتر است، زیرا کار با شخصی که در راس شرکت است قطعا حساس‌تر است.
شخصی که به طور بالقوه می تواند مهمترین تفاوت را در موفقیت شرکت و زندگی و حرفه افراد سازمانش ایجاد کند، یک تصمیم درست مدیرعامل می‌تواند رشد سازمان‌را شکوفا کند و فقط یک تصمیم اشتباه می‌تواند محصولات سازمان را از سبد خرید مشتری حذف کند.

تاریخچه مربیگری اجرایی و کوچینگ مدیران عامل

مفهوم “نیاز” به یک کوچ مدیر عامل همیشه کاملاً مثبت نبوده است. کوچینگ به اشکال مختلف بیش از یک قرن وجود داشته است، اما در اوایل کوچینگ مدیر اجرایی و مدیرعامل، تقریباً به عنوان یک فرآیند اصلاح کننده دیده می شد، چیزی که یک شرکت هنگام سرمایه گذاری روی یک مدیرعامل به آن متوسل می شد یا برای خروج از شرایط بحران استفاده میشده.
همه اینها اکنون تغییر کرده است زیرا افراد و سازمان ها می توانند تأثیرات مثبت و عظیم کوچینگ را ببینند.
این تفکر اکنون بیشتر در راستای این است که: “ما در حال سرمایه گذاری روی این شخص هستیم که دارای حسن نیت و پتانسیل‌های بسیار خوبی است.
به شما اطمینان می دهم که استخدام کوچ مدیر عامل یک سرمایه گذاری است و این سرمایه گذاری برای همه سوددهی خواهد داشت.
امروز ، اگر قرار است به عنوان مدیرعامل درک عمیق خود را از کسب و کار نشان دهید، استفاده از فرایند کوچینگ به عنوان نشان افتخار یا نشانه ای برای شما خواهد بود که واقعاً حرفه‌ای شده‌اید و قصد دارید در یک مسیر صعودی حرکت کنید.
اگر نمیدانید کوچینگ مدیران عامل چه کمکی به شما میکند، برای مشاوره و یک جلسه کوچینگ رایگان به پایین صفحه مراجعه نمایید.
اریک اشمیت ، استیو بنت ، اپرا وینفری ، استیو جابز و باراک اوباما همگی نمونه هایی از افراد حرفه ای در بالای بازی خود هستند که خرد کار با کوچ(مربی) را داشتند.
در نتیجه، شرکت ها و افراد بیشتری با کوچ کار می کنند، و آنها این موضوع را مخفی نمیکنند. اگر اوسین بولت ، سریع ترین مرد جهان، با یک مربی دوومیدانی کار می کند ، پس چرا دیگران که رده بالای حرفه خود هستند نیز با مربیان متخصص کار نمی کنند؟

درخواست کوچینگ رایگان

درخواست کوچینگ