ثبت نام دوره کوچینگ مدیران عامل فاندامنتال به زودی آغاز می شود.
0

مهارتهای مدیرعامل

مهارتهای مدیرعامل

این روزها در بیوگرافی حساب‌های بسیاری از افرادی که در لینکدین به شما پیشنهاد می‌شوند، عنوان CEO را می‌بینید. آیا همه مدیران‌عامل شرکت‌های بزرگ و کوچکی که در اطراف خود می‌بینید دارای مهارتهای مدیرعاملی لازم برای این سمت اساسی در سازمان خود هستند؟

مهارتهای مدیرعامل

 

مطالعات نشان می‌دهد که بخش بزرگی از مدیران‌عامل شرکت‌ها دارای مهارت‌‌های فنی و مهندسی سطح بالا در زمینه فعالیت آن شرکت هستند و لزوما مهارتهای مدیرعاملی و مدیریتی ندارند.

فراگیری این مهارت‌ها یا توسعه دادن آن‌ها در شما و همچنین شناخت صحیح و دقیق وظایف مدیرعامل به عنوان کسی که تازه مدیرعامل شده یا برنامه دارد که در آینده در این منصب قرار گیرد، کمک می‌کند که در این مسئولیت تواناتر ظاهر شوید.

ما در پلتفرم we train CEO در کنار فعالیت‌های دیگر مشاوره‌ای، به طور خاص بر زمینه تقویت و پرورش مهارتهای مدیرعامل تمرکز کرده‌ایم.

به این منظور مجموعه‌ای از دوره‌های آموزشی، کتب و منابع دیگر را در این زمینه گردآوری و از این طریق در اختیار شما مدیران عامل آینده قرار داده‌ایم.

نگاه ما به مهارت‌های مدیرعامل، علمی، ساده و اجرایی است و هماهنگ با واقعیت‌های کسب‌وکار شکل گرفته است. مهارت‌هایی کاربردی که بتوانید برای بهینه کردن ساز و کارها در شرکت و نظارت، سازماندهی و رهبری از آن‌ها استفاده کنید.

برای اطلاعات بیشتر درباره این مواد آموزشی می‌توانید صفحات محصولات را نگاه کنید یا برای مشاوره و انتخاب دوره مناسب با ما تماس بگیرید.

اگر به دنبال آموزش مدیرعاملی حرفه ایی هستید ، همین امروز با ما تماس بگیرید.