×

دروه جامع مدیرعاملی

دروه جامع مدیرعاملی

مدیرعاملی تنها یک سمت نیست بلکه یک تخصص است. در پلتفرم we train CEO با دوره جامع مدیرعاملی در کنار شما هستیم تا یک مدیرعامل متخصص باشید.مخاطبان این دوره مدیران عامل، مدیران ارشد، صاحبان کسب و کارها و کارآفرینان، اعضای هیئت‌های مدیره و کسانی هستند که رویای مدیرعامل شدن یا راه‌اندازی کسب و کار خود را در سر می‌پرورانند.مهارت‌ها و دانشی که شما برای تبدیل شدن به یک مدیرعامل نیاز دارید، چیزی فراتر از دانش و تسلط شما در حوزه کسب و کارتان است.

ما در کنار بهترین استادان و مشاوران این حوزه و با بررسی دقیق و جامع، دوره‌ای آموزشی طراحی کرده‌ایم تا نیازهای آموزشی یک مدیرعامل را به طور جامع و کامل پوشش دهد و توانایی و دانش شما را در مدیریت عاملی یک شرکت به کمال برساند.

دروه جامع مدیرعاملی

درست است که تجربه و روش‌های شخصی هر مدیرعاملی با دیگران متفاوت است اما اصول و روش‌هایی هم در این میان وجود دارد که می‌تواند پیشرفت و تسلط شما را سرعت و نظم بیشتری بدهد.

از این گذشته شما به عنوان مدیرعامل با گستره‌ای از مسئولیت‌های جدید روبه‌رو خواهید شد که قبلاً در حیطه شغلی خود با آن سر و کار نداشته‌اید. ما با در نظر گرفتن تمام ابعاد و جوانب کار، این دروه آموزشی را تدوین کرده‌ایم.

آیا درباره وظایف مدیرعامل در سازمان آگاهی دارید ؟ با ما تماس بگیرید.

دانلود کتاب
دانلود فایل
من یک مدیرعامل فوق العاده ام !
چرا من نیاز به کوچ دارم ؟
اطلاعات خود را وارد کنید و کتاب الکترونیکی
چرا هر مدیر عاملی به کوچ نیاز دارد ؟
را دانلود نمایید.