ثبت نام دوره کوچینگ مدیران عامل فاندامنتال به زودی آغاز می شود.
0

درباره ما

درباره پلتفرم پرورش مدیران عامل

مأموریت‌ ما در wetrainceo.com این است که مدیرعاملی را به تخصص شما تبدیل کنیم. مدیرعامل از دید ما تنها یک سمت نیست و برای آن باید مهارت‌ها و تخصص‌هایی به دست آورد. پس آموزش مدیرعاملی را پیشه خود قرار دادیم.

اگر قصد دارید مدیرعامل کسب‌وکاری شوید یا در حال حاضر در این سمت کار می‌کنید، باید به طور کامل به وظایف و مسئولیت‌ها، مهارت‌های مورد نیاز و الگوها و فرایندهایی که در کار به آن نیاز دارید، مسلط باشید.

ما برای رسیدن به این تخصص و آموزش این مهارت‌ها شروع به جست‌و‌جوی منابع و دوره‌های آموزشی در این زمینه کردیم. در این جست‌وجو‌ها دوره‌های آموزشی مناسبی برای مدیرعاملان یافتیم. اما محتوای این آموزش‌ها بیشتر درباره فلسفه مدیریت و رهبری است.

ما فکر می‌کنیم یک مدیرعامل در کنار این‌‌ها نیاز دارد روش‌های ارزیابی، پروسه تهیه گزارش و ابزارهای سنجش عملکرد را بشناسد و با نرم‌افزارهای لازم در کارش آشنایی داشته باشد.

ما جای خالی دوره آموزشی برای مدیرعاملان که به آ‌ن‌ها به صورت عملیاتی، مدیرعامل بودن را بیاموزد، احساس کردیم. مدیرعامل باید عاملِ تمام اتفاقات درون سازمانش باشد و باید روش‌های این عاملیت را بشناسد.

دوره‌ آموزشی مدیرعاملی باید دوره‌ای باشد که افراد پس از شرکت در آن بتوانند به عنوان مدیرعامل استخدام شوند و به خوبی از عهده این نقش برآیند. آموزشی که مدیرعاملی را به تخصص تبدیل کند.

پس تصمیم گرفتیم که این جای خالی را پر کنیم و در دوره‌های آموزشی خود مدیرعامل پرورش دهیم.

بر آن شدیم که بهترین استادان و بهترین محتوای آموزشی را برای این کار فراهم کنیم.

از استادان، کوچ‌ها و منتورها کمک گرفتیم تا تنها نمانیم و سازمان از ما بزرگ‌تر نشود، تا توانمند شویم، تا سرعت رشد یا شدت بحران‌ها ما را نترسانند.

 روش آموزشی ما در wetrainceo.com

یاد بگیر

در آغاز مسیر، استعداد‌یابی می‌شوید و نقاط قوت و نیازهایتان را می‌شناسید. در مرحله بعد سرفصل‌های مخصوص شما انتخاب و دوره آموزشی برایتان طراحی می‌شود.

آموزش مدیرعاملیبه کار بگیر

بعد از آموزش مربی شما برای کاربرد و اجرای آموخته‌ها، در کنارتان قرار می‌گیرد.

آموزش مدیرعاملییاد بده

در مرحله بعد دورهمی‌های آنلاینی تشکیل می‌شود و همه شما عزیزان، آموخته‌هایتان با هم به اشتراک می‌گذارید.به شکوفایی برس

در نهایت در باشگاه مدیران عامل، تجربه‌هایتان را با هم به اشتراک می‌گذارید تا درکتان از آن‌ها عمیق‌تر و گسترده‌تر شود.

در wetrainceo.com کنارتان هستیم تا یک مدیرعامل واقعی شوید.