ثبت نام دوره کوچینگ مدیران عامل فاندامنتال به زودی آغاز می شود.
0

آموزش مدیرعاملی

آموزش مدیرعاملی

ما در پلتفرم we train CEO به صورت تخصصی بر زمینه آموزش مدیرعاملی تمرکز داریم و محصولات آموزشی برای مدیران‌عامل تهیه کرده‌ایم.

اینکه شما در درون یک سازمان به بالاترین رتبه برسید، نشان از توانایی شما دارد. اما نیاز به وجود چنین آموزش‌هایی وقتی حس می‌شود که شما قصد کنید توانایی‌های خود را پرورش دهید و تقویت کنید.

مدیریت چه در سطح میانی و چه در سطح عالی بر پنج پایه اصلی استوار است. مهارت‌های اصلی در این زمینه شامل :

  • برنامه‌ریزی
  • سازماندهی
  • استفاده بهینه از منابع
  • راهبری
  • کنترل
آموزش مدیرعاملی

از این گذشته، مدیرعاملی در کنار اینکه یک سمت اداری است، باید به چشم یک مهارت هم دیده شود. این مهارت‌ها در حوزه دانش مدیریت قرار دارد. شاید شما در رشته تخصصی خود آن‌ها را به دست نیاورده باشید. دوره‌ها و بسته‌های آموزشی ما جمع‌آوری شده‌اند تا در این مرحله پشتیبان شما باشند.

آموزش مدیرعاملی علاوه بر اینکه شما را بر مسئولیت‌های اجرایی مدیرعامل در سازمان و در مقابل هیئت مدیره مسلط می‌کند شما را برای مسئولیت‌های حقوقی این سمت در برابر نهادهای خارج از سازمان هم آماده می‌کند.

نکات ریز و درشتی در این دوره‌های آموزشی جمع‌آوری شده که برای شما سودمند خواهد بود. اگر نیازمند اطلاعات بیشتری در این زمینه هستید، همکاران ما آماده پاسخگویی به شما هستند. برای مشاوره و انتخاب دوره آموزشی مناسب با ما تماس بگیرید.

ما در we train ceo به روزترین دوره ها در حوزه‌ی پرورش مدیرعامل موفق برگزار می کنیم . برای اطلاع از دوره جامع مدیرعاملی با ما تماس بگیرید.